All for Joomla All for Webmasters
Hakkımızda

ATASOY OSGB

Firmamız; 10 yıllık acil hekimliği geçmişi olan ve 1998 yılından bugüne Bandırma’da İşyeri Hekimi olarak görev yapan Dr. Abdullah ATASOY tarafından 25.07.2014 tarihinde kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan itibaren; mesleki etiğin, bilginin ve tecrübenin önemine inandık. Bulunduğumuz bölgenin önde gelen yerli ve uluslararası firmalarına İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri vererek sistemlerini kurduk ve eğitim programlarını yürüttük.

İşveren olarak sizler de İş sağlığı ve Güvenliği yükümlülüklerinizi eksiksiz yerine getirecek, hizmetinden ve sorumluluklarından emin olacağınız bir çözüm ortağı isteyeceksiniz. Bu doğrultuda ATASOY OSGB; işinize uygun, çalışanlarınızı koruyup ve işveren olarak sizleri gözeterek en doğru çözümleri sizin için üretecektir. Sizler sektörünüzde büyürken, ATASOY OSGB çalışma ortamınızı en güvenli hale getirerek size destek olacaktır.

ATASOY OSGB bünyesinde çalışan personelimiz, güncel mevzuatları ve alanımızdaki bilimsel gelişmeleri sürekli takip eder. Ayrıca firmanıza güncel, tarafsız ve gizlilik ilkelerine uygun çözüm önerileri geliştirirler. Firmamızın kurucusu Dr. Abdullah Atasoy; ilkyardım eğitmeni olmasının yanında Tanısal Radyolojiden Korunma Sertifikası ve İLO Pnömokonyoz Okuyucusu Sertifikasına sahiptir.

Güvenilir ve yüksek standartta İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti sunabilmek için gereken donanıma sahip bir şirket olarak yüksek tecrübe sahibi işyeri hekimleri, iş güvenliği uzmanları ve uzman çalışan kadromuz ile İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kaliteli hizmeti vermek, hizmet verdiğimiz firmalar ile uzun yıllar işbirliği içerisinde insani ve maddi kayıpları önleyerek iş verimini ve işletmenin performansını arttırmak, iş sağlığı ve güvenliği alanında bir kültür oluşumuna katkıda bulunmak ATASOY OSGB‘nin kuruluş ilkesini oluşturur.

Güçlü referanslarımızla; farklı sektörlerde verdiğimiz hizmetlerle gün geçtikçe büyümekteyiz. Kazasız günler için sizleri de aramızda görmek isteriz.

Şirket Politikamız

  • İnsan odaklı çalışmak.
  • Proaktif çalışma ortamı hazırlamak.
  • İş sağlığı ve güvenliği kültürünü çalışma ortamında ve hayatın her alanında oluşturmak, yaygınlaşmasını sağlamak ve yaşam tarzı haline getirmek.
  • İşyerlerinin ticari sırlarını çalışanların kişisel ve tıbbi bilgilerini gizli tutmak.
  • İşyerleri için yasalar ve mevzuatlar ile belirlenmiş zorunlulukların yerine getirilmesini sağlamak.
  • Çalışanları yasal hak ve yükümlülükleri hakkında bilgilendirmek. 

İnsanı ve maddi kayıpları önleyerek iş verimi ve işletmenin performansını attırmak, iş sağlığı e güvenliği alanında bir kültür oluşumuna katkıda bulunmak ATASOY OSGB’nin kuruluş ilkesini oluşturur.